Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

28 Şubat 2014 Cuma

Istanbul'u Yürüyorum vol 1

Istanbul'u geziyorum serilerine başlayacağım! Evimin yurdumun sehrin insanların varlıkların güzelliklerini paylasacagim sizlerle! Bana eşlik eder misiniz bu yolculuğumda? ;)

1. yazıma başlıyorum haydi bakalım! Hayırlısı bakalım! Guzel yolculuklara olsun bakalım!

Bugun Istanbul'un neresindeydim?

Göztepe Parkı'nın karsısında Cafe London -- sanırım Starbucks sonrası kitap okumaktan/ calismaktan en hoşlandığım yerlerden biri :) Sandvicleri cok güzel tavsiye ederim;)Bu arada Cumartesi-Pazar günleri canlı müzik var;)
Göztepe Parkı'ndaki gokkusagı çocuk bahçesi içine cekti beni.. Cocuklarınızla gidebileceğiniz süper bir park burası :) Hayal alemi gibi geldi bana sehirin kalabalığında.
Ayaklarım sonra beni Gül Bahçesi'ne goturdu.. Hic gordunuz mu siz? Evet ben görmedim utanmalı mıyım? Ama olsun gec olsun guc olmasın felsefemle teker teker gezdim baktım tanıştım güllerle.. Başladım bahar turküsüne onlarla:

Une petit rose m'a dit: Regarde! La vie est belle!
 
 
 
 

Duydunuz mu türkümü fısıldarken?
Devam edeceğim söylemeye :)
 
Sevgiyle Kalın!
Bike
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder