Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

30 Ocak 2014 Perşembe

Toparlandım Gidiyorum

Bir soru işaretiyle başladım ve bir soru işaretiyle devam ediyorum.. Sectigim yollar nereye götürecek bilmiyorum.. Bilinmeyene doğru yolculuk belirsizlikten daha iyi geliyor bana..En azından adım atıyorum..Bir haraket ediyorum.. Ve haraketimin başlangıcı şimdilik iyi hissettiriyor..

Toparlandım..

Notalarımı toparladım ..

Dolaplarımı toparladım..

Kitaplarımı toparladım..

Kıyafetlerimi toparladım..
Anılarımı toparladım.. ( ve dahası..)

Toparladım ama biliyorum ki yenileri gelecek ve dağıtacağım ..

Dagıtmak guzeldır..
Özgür hissetmek kendini..
Biliyorum bir gun yeniden toparlayacagim ve istiyorum ki biri ile beraber toparlayayım..
Biliyorum ki ben nasıl toparlanmalarımla meşgulsem kimbilir cogu kişi de toparlanmalarıyla meşgul.. Ortak amaçlar farklı ruhlar farklı ortamlar farklı bedenler..
Bulusurlar mı sonunda?
Bilirim her daydreaming gerçeğe döner!

Sevgiyle kalın yolculuklarınızda
Sizi seviyorum

Bir arkadaşımın oglu.. Ozgur ruh!


They asked me.. Where do I look at?
I smiled..
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder