Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

3 Nisan 2013 Çarşamba

Bahar geldi cocuk!

Gökyüzü gibi bu çocukluk hiç bir yere gitmiyor*
Masmavi gökyüzünde pamuk şekeri kıvamında bulutlar..

Bulutlardan hep şekiller yapardım cocukken hikayelerim vardi dolu dolu. Ama en gercek hikayelerimiz de çocuklugumuzda cıkmaz mı sizce? En samimi, en icten duygular..

Ben her yolculugumda , her karsilastigim insanda, sevdigim sevgilide, okudugum kitaplarda, cizdigim resimlerde, cektigim fotograflarda, çalıştığım işimde ararım bulmak isterim o samimiyeti, durustlugu..

 Bahar geldi icim kıpır kıpır.. Yolculuklarım olacak yazacagım sizlere..Ama bu yazımda sizlerle bahar beraberlikleriyle yolculuga cikmak istedim :)

Mutfaktaki ablam ( hatirlarsanız onceki yazımdan ;) ) ile konusurken dedim bugun "Oh be ablacım guzel haberlerim var! Kardeslerim -- cocuklugumun en guzel, en icten, en gercek parcalari -- evleniyorlar mutlular ve dilerim mutluluklari daim olur.."

O da bana döndü: "Bahar geldi çocuk git sen de saril sevdigine ne olursa olsun kendin icin yap!"
* Edip Cansever


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder