Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

13 Şubat 2013 Çarşamba

START with YOURSELF first..

Bir değişiklik mi istedigin?
Bir baştan yaratılış mı?
Yaratılmış düzenini kabullenip ilerlemeye bakmak mı?

Once kendinden başlasana..

Sevgililer bir gun kavusacak ümidin varsa once sen sev.
Çocuklarına ornek bir anne veya baba olmak istiyorsan once sen onlara verdigin öğütleri kendine soyle.
Insanlarin sana guvenmesini istiyorsan once sen güven onlara.
Haklı buldugun noktalarda dinlenmek istiyorsan once sen dinle.

Sevgililer gunu geliyor.. Ne gibi heyecanlar var kimbilir zaman zaman bazı bazı.. Boynunu bukup oturanlar var mı benim sevgilim yok diye:) ...derken taksici amca dedim ona :"Walla cok isterdim Prag gibi romantik sehire giderken bir sevgili olsun yanımda ama olsun once kendinden baslamalı insan alıp gitmeli fotograf makinesini :) Karelere takılanlar olur kimbilir;) "

Bir mesaj verme kaygım yok..Bildigim birsey de yok..Sadece Sevgililer Gınu arifesi gaza geldim sosyal medyada yazılan cizilenlerle :) O zaman bu sarkı da sevenlere / sevilenlere gitsin.. Sevilmeyen yoktur dikkatinizi cekerim ;)


Sevgiler


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder