Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

4 Şubat 2013 Pazartesi

Beauty of shadows in a journey..

Bugun gölgelerin guzelligine sahit oldum...

Eskiden sevmezdim golgeleri ama kimi zaman görmesen de, bakmasan da hissetmeni / gormeni/ duymanı sağlıyor..Bunu anlıyorsun korkmadan guzelligini yasamaya baslıyorsun..

Yolculuklarda da arabaların golgelerine / camdan disari vuran golgeme/ ayın denize vuran golgesine bakardım.. Hepsi bir cizgi film karakteri gibiydi sekilsiz ve kocaman :)

Florence and the Machine grubunun farklı bir yorumuyla karsılastım bugun o araba icinde.. Farkettim de sarkıdaki golge ile hic karsilasmamisti icimdeki çocuk..

Guzel bir yolculuktu devam edelim mi sarkı bitene kadar:)? 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder