Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

7 Ocak 2013 Pazartesi

Pencereni aç.. Kar çok güzel.. Gülümse!

Sabah kalk..Işe git..Yolda içindeki ses konussun: "Hava güzel gorunuyor sanırım kar başlamayacak"..Ama sen iste lapa lapa kar yağsın ..

Masana otur..Bilgisayarını aç.. Bilgisayarına e-mailler gelirken sen git bir sıcacık çay koy..
Kahvaltıyı evde etmissin ama kıtlama şekerin ve minik bir çikolata ile cayını iç..Emaillerin devam ediyor gelmeye..

Tatilden dönmüş herkes: "Merhaba merhaba yeni yillar" .. Gülümse..Kapıdan cikarlerken biriken islerine bakmak icin veya tatillerini konusmak icin insanlarla bulusmak icin, kafanı döndür arkalarından bak ve gülümse..:"Özleyen var mı acaba buraları?"

Kafanı kaldır pencereden gör yağan karı.. Gülümse endiseli bakan insanlara : "Nasil gidecegiz eve bu havada.. Erken bitirseler işi keske"

Toplantilarin var.. Onlara hazırlanırken e-mailin gelsin:"Bike Hanım bugun işi erken bitirecekmişiz yarın sabaha erteleyebilir miyiz toplantimizi?"..Gulumse.. Takvimin bosaldı yarına kaldı işler..

Saat 4e dogru beklenen e-mail gelir: "Servislerimiz hava sartlarından dolayı 15.40'ta kalkacaktir."..15.40 da ne :) Gulumse..

Saat 16.40 ;) 'a gelirken bilgisayarını kapat ve şirketten cik..Sanslısın tam o saatte cikan bir servis de aynı istikamete gidiyor..Gulumse..

Araba gitmiyor ama kayıyor baya bir.. Yarı yolda yurumek zorunda kal  bilmem kac santimlik topuklu ayakkabılarınla.. Olsun gülümse haline..

Kaygan zeminle savasırken dusmemek icin yagan guzel karın da keyfini cikar..Gulumse..

Bir kac kere düş kalk.."Iyi ki de uzun paltom varmıs, giymisim" de.. Cocuklarla beraber kendine Gülümse..

Eve vardıgında birseyler at agzına.. Peynir ekmek de olur.. En guzeli ac pencereni.. Odanın ışığı yanmıyor olsun kar bembeyaz aydınlatıyor..Sıcak tarcınlı/ elmalı cayını koy: "Içimi ısıttın guzel cay" ..Gulumse..

Sen izlerken karın süzülüşünü....Dinle..Dans et.. Gülümse..


Bir film izlemek gerek bu aksam bir nostalji yapmak:)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder