Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

23 Ocak 2013 Çarşamba

Bu yolculukta şanslı kim?

Bu dunyada herkes şanslı dogmuyor...
Hic birsey disardan gorundugu gibi olmuyor..

Yolculuklarda araba icinde giderken hep diger arabadaki insanlara bakarim o camlar arasında anlamak isterim ne dusunuyorlar/ ne bekliyorlar yolculuklarından/ ne hissediyorlar su an?

Sen dusunursun ne şanslı çekmis arabayı altına gidiyor farkli diyarlara..

Sen şansı bana tanımlar mısın? Bence Youth grubu cok guzel acıklamıs.. Dinleyelim mi beraber? Ben bir salıncak buldum dısarda orada sallanırken dinliyorum sarkıyı yildizli bu gecede..

And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder