Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

26 Aralık 2012 Çarşamba

Let's not fight..I am tired..

Sia dinlediniz mi hic? Muhtesem bir ses rengi var.. Bu klip bugun karsıma cıktı.. Cocukluguma goturdu..

Elektrikler kesilince gölge oyunları yapardık.. Birbirimize hikayeler anlatirdik el haraketlerimizle.. Hic konusmadan.. Hic birbirimizi gormeden.. Mum kendi dibine ısık verirdi ancak ama biz sikayetci degildik halimizden :)

Kuş cizerdik duvara golge ile -- Ucabilecek miyiz bir gun?
Ev cizerdik duvara golge ile -- Su an hangi evler karanlıkta veya aydınlıkta acaba?
Zurafa cizerdik duvara golge ile -- Acaba nerede yasıyorlar bu ilginc hayvanlar? Gorebilecek miyim yeni yerler acaba?
Konusan insanlar cizerdik duvara golge ile -- Sence neler soyluyorlar birbirlerine?

 Ne cok soru sorduk.. Ne cok meraklandık.. Eger bunları sorun ettiysek hadi etmesek de sadece uyusak pencereden sızan ısık altında?Hiç yorum yok:

Yorum Gönder