Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

27 Aralık 2012 Perşembe

"Hip Hop" = Kisa zaman icinde uzun yolculuk

..Degil mi sizce de?  Ergen tavırlarına takılmıyorum.. Zaten gecti artik benden onlar :) Ama bugun dans ettigim zamanlara baktım da bu yolculukta aşık oldugum tek bir dans vardı: Hip-hop..

Inanılmaz bir zekası, ince bir espiri anlayısı olan, en kısa zamanda en komplike duyguları verebilen, dosdogru konusan, kucuk bir dunyası olsa da kocaman bir yuregi olan guzel sey..

I don't know how or why or when
I ended up this position I'm in
I'm starting to feel dissin' again
So I decided just to pick this pen

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder