Language Preference

Bike Kilic

Fotoğrafım
United States
Merhaba! Benim adım Bike ve Türkü'm. Şu an eşim Antonio ile birlikte Amerika'da yaşıyorum. Yeni yerler, insanlar, filmler, aktiviteler vs keşfetmeyi cok severim ve bunları sizlerle paylaşmak isterim. Umarım güzel bir vakit geçiririz hep beraber. Her zaman düşüncelerinizi, varsa sorularınızı bekliyorum ;) ~~~~~~~~~~~ Hello! My name is Bike and I am from Turkey. Currently I live in America with my husband, Antonio. I love discovering new places, people, movies, activities etc and sharing my experiences with people. I hope we will have fun together ;) Please don't hesitate to ask me any questions and share your comments about my writings, thoughts, journeys etc.

Bir e-mail kadar yakin olmak=)

19 Mayıs 2012 Cumartesi

Büyüyoruz..

Sevgili saygıdeğer okuyucularım,

Bugun aslinda bir yolculuktan bahsetmeyecegim size.. Sadece kucuk bir sorum var sizlere:

"Büyüdüğümüzün nasıl farkına varıyoruz?"

Uzun bir yolculuk ve ben bu yolculukta her adımda büyüyoruz desem de aslında büyüdüğümü ne zaman farkettim biliyor musunuz?

Çocukken ağzına geleni soylersin ve bir zarar gelmez ama büyüdüğünde dikkat edersin söylediklerine..

Çocukken karşındakinin dudağına/ yanağına kondurduğun küçücük bir öpücük sadece bir kıkırkıkır gülme yapar sende; ama büyüdüğünde gözlerini kapatır sakinleştirirsin kalbinin atışlarını..

Çocukken anı yaşarsın ve ileriyi düşünmezsin/ yanındakinden bir cevap beklemezsin. Ama büyüdüğünde anı yaşamak istesen de sorduğun sorular veya hareketlerin istenmeyen sonu getirebilir..

"Baby, if I told you the right words at the right time, you would be mine" 

Çocukken birşey bittiyse move on edersin.. Ama büyüdüğünde bir süre kendi kendine kalmak ister ve minik umudunu yanına alırsın..


Büyümek güzel bir şey.. Ve bu yolculukta herkese bol şanslar :) Yanınızda kendinizi, şarkınızı, sevginizi, amaçlarınızı eksik etmeyin.. Kimbilir zamanı geldiğinde eğer istiyorsanız biri çıkar ve der ki:
 
"I could be the man/ the woman who grows old with you
I wanna grow old with you "

 

 Cevabımı verebildim mi sizce? 
Peki ya siz ne zaman / ne zamanlar büyüdüğünüzü hissettiniz / hissedeceksiniz?


Güzel haftasonları.. :)
Sevgiler,
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder